Cluster Collaboration Laboratory (C2Lab) na Výročnom fóre Stratégie EÚ pre dunajský región

  • 07.09.2023MÁTE DOBRÝ NÁPAD NA KVALITNÝ PROJEKT?
CHCELI BY STE NADVIAZAŤ KONTAKTY A SPOZNAŤ NOVÝCH POTENCIÁLNYCH PARTNEROV PRE SPOLUPRÁCU Z DUNAJSKÉHO REGIÓNU?

Cluster Collaboration Laboratory (C2Lab) tým správnym miestom pre vás!

Ide o interaktívny workshop priamo zameraný na networking, spoznávanie nových ľudí, vývoj vášho projektového nápadu a mnoho iných súvislostí. Ide o ideálnu platformu pre zdieľanie zručností a rozličných kompetencií C2Lab s podporou slovinského ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí je súčasťou 12. Výročného fóra Stratégie EÚ pre dunajský región, ktoré je organizované v dňoch 25. – 26. október 2023 v Ľubľane/Brdo pri Kranju v Slovinsku.

Na výročnom fóre dunajskej stratégie sa stretnú predstavitelia EÚ, národných vlád, regionálnych a miestnych orgánov a ďalších zainteresovaných strán, aby diskutovali o pokroku v oblasti implementácie cieľov dunajskej stratégie (EUSDR) a formovali jej budúcnosť. Je to príležitosť pre stretnutia zainteresovaných 14 krajín tvoriacich dunajský makroregión, s cieľom výmeny osvedčených postupov a určenia nových príležitostí pre spoluprácu.

BLIŽŠIE INFORMÁCIE o C2lab Cluster Collaboration Laboratory nájdete na: https://clustercollaboration.eu/content/c2lab-ljubljanabrdo-pri-kranju-slovenia

MOŽNOSŤ REGISTRÁCIE je spustená na: https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/C2Lab_Slovenia_Registration